Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > O nás > Novinky > 21. Ekonomické fórum v Krynici

21. Ekonomické fórum v Krynici

28.10.2011

Work Service S.A. sa pripojil k regionálnym lídrom ako partner 21. Ekonomického Fóra v Krynici, ktoré sa konalo 7. - 9. Septembra. „Poľský Davos“ prilákal viac ako 2000 vplyvných politických a hospodárskych lídrov zo 60 krajín.

Téma 21. ročníka bola "Európska dilema: Partnerstvo alebo rivalita?". Počas troch dní sa hostia fóra zúčastnili viac než 100 panelových diskusií, zameraných na budúcnosť EÚ, finančnú krízu, energetickú a medzinárodnú bezpečnosť.

Tomasz Hanczarek, predseda správnej rady Work Service, sa pri panelovej diskusii podelil o svoje postrehy a skúsenosti týkajúce sa obchodnej rivality a konkurencieschopnosti poľských spoločností na východoeurópskom trhu.

Počas akcie, Work Service podporoval záujem o vlastný debut na varšavskej burze cenných papierov propagačnou akciou, na ktorej hostesky účastníkom Ekonomického fóra rozdávali energy drinky s heslom "Work Service – nová energia GPW".

Work Service oživil akciu vystúpením tanečnej skupiny na streche historického prameňa Krynica a získal si pozornosť účastníkov a médií.

hore
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×