Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > O nás > Novinky > Prospekt Work Service schválený

Prospekt Work Service schválený

21.11.2011

Dňa 17. novembra 2011 poľský finančný dohľad schválil prospekt Work Service S.A. vo vzťahu k primárnej emisii akcií so zámerom požiadať o ich prijatie na obchodovanie na Varšavskej burze cenných papierov. Najväčšia spoločnosť pôsobiaca v oblasti personálnych služieb v Poľsku bude prvou spoločnosťou svojho druhu kótovanou na WSE.

V rámci počiatočnej verejnej ponuky, Work Service S.A. plánuje ponúknuť 20 mil. akcií, ktoré tvoria až 32,41% akcií spoločnosti. Ručiteľom je Dom Maklerski IDM a poradcom počas celého procesu je Ipopema Securitas.

„Schválenie nášho prospektu je skvelá správa pre celý sektor personálnych služieb v Poľsku. Vstup najväčšieho zástupcu tohto podnikania na burzu, umožní konsolidáciu a silný rozvoj na poľskom trhu, ktorý je silne roztrieštený“ komentuje Tomasz Hanczarek, predseda správnej rady Work Service S.A.“Vďaka kapitálu, získanému na akciovom trhu, budeme môcť pokračovať v nákupe subjektov špecializujúcich sa na outsourcing HR s cieľom stať sa vodcom v tomto segmente v Poľsku, strednej a východnej Európe“ dodáva Tomasz Hanczarek.

„Naša spoločnosť sa vyvíja rýchlejšie každým rokom, čo by nebolo možné bez dynamickej expanzie na trhu personálnych služieb a zvyšujúceho sa dopytu po flexibilnej pracovnej sile. V posledných mesiacoch čoraz viac podnikateľov žiada o pomoc a radu pri hľadaní nových, inovatívnych personálnych riešení, ktoré by im umožnili prispôsobiť svoje podnikanie a výšku nákladov meniacim sa trhovým podmienkam“, hovorí Dariusz Rochman, viceprezident Work Service S.A.

hore
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×