Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > O nás > Novinky > Work Service S.A. predkladá prospekt poľskému úradu pre finančný dohľad

Work Service S.A. predkladá prospekt poľskému úradu pre finančný dohľad

25.05.2011

24. mája 2011, Work Service Group S.A. predložila prospekt poľskej Komisii pre finančný dohľad. Work Service S.A. očakáva včasné schválenie a pristúpenie k prvej verejnej ponuke akcií na varšavskej burze cenných papierov (GPW). Work Service S.A. by sa tak stal prvou spoločnosťou zaoberajúci sa outsourcingom HR, ktorého akcie sú obchodované na burze.

 

"Podanie prospektu je dôležitým krokom v realizácii kĺúčových ustanovení akcionárskej zmluvy Work Service a ku vstupu na varšavskú burzu. Týmto krokom sa Work Service pripojí k ďalším dynamicky rastúcim podnikom, ktoré financujú svoj rast a rozvoj prostredníctvom kapitálu získaného z trhu“, uviedol Tomasz Hanczarek, predseda správnej rady spoločnosti Work Service.

Hrubý zisk Work Service v roku 2010 dosiahol takmer 500 miliónov PLN, teda o 38,3% viac ako v rovnakom období predchádzajúceho roka. Čistý zisk sa zvýšil o takmer 200% na 15,7 mil. PLN. Rozvojová stratégia Work Service je dobre prijímaná v podnikateľskej sfére, o čom svedčí rad ocenení a uznaní, vrátane „Przedsiębiorca Roku“, „Lider Przedsiębiorczości“, „Gazele Biznesu“, „Teraz Polska“, „Mistrz Biznesu“.

Work Service zamestnáva viac než 400 ľudí. IDM S.A. Brokerage House je zodpovedný za prípravu debutu na varšavskej burze.

hore
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×