Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > O nás > Novinky > Work Service prevezme IT Kontrakt

Work Service prevezme IT Kontrakt

24.05.2012

Work Service získal väčšinový podiel akcií v spoločnosti IT Kontrakt, najväčšieho poľského dodávateľa IT špecialistov a programátorov. Začlenenie spoločnosti do Work Service Group umožňuje prístup na nové trhy.

"Úspešné ukončenie verejnej ponuky a vstup na Varšavskú burzu, nám umožní zvýšiť potrebné finančné prostriedky na kúpu 75% podielu v IT Kontrakt. Pridanie do skupiny nám umožňuje ponúkať nové služby, najmä prenájom IT špecialistov, pre našich zákazníkov v Poľsku, Nemecku a východnej Európe", hovorí Tomasz Hanczarek, prezident Work Service SA.

Nová akvizícia predstavuje ďalší krok súčasnej rozvojovej stratégie Work Service Group. V posledných rokoch došlo ku štyrom podobným investíciám, ktorých hodnota presiahla 100 miliónov PLN. Predchádzajúce fúzie s firmami špecializovanými na FMCG, automotive a lekárske odvetvie priniesli veľmi uspokojivé výsledky.

"Začlenenie IT Kontrakt k našej skupine nielen rozšíri spektrum služieb, ktoré môžeme ponúknuť, ale tiež zlepší naše finančné výsledky. Očakávame, že v roku 2012 dosiahneme konsolidovaný čistý zisk vo výške 7 mil PLN“, dodal Dariusz Rochman, viceprezident Work Service SA

hore
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×