Grupa kapitałowa

Work Service Rusko

Spájame najnadanejších s najlepšími, od Pobaltia k Pacifiku.

Dcérska spoločnosť ZAO Work Service Russia bola založená v roku 2004 a od tej doby transformuje miestny potenciál na zisky našich zákazníkov. Každý deň viac ako 3000 zamestnancov v 80 mestách poskytuje flexibilnú pracovnú silu pre desiatky medzinárodných spoločností so sídlom po celej krajine.

Work Service Russia

Naše podnikanie získalo závideniahodnú reputáciu vďaka skvelej orientácii na trhu a stanovení merítok pre merchandising a distribúciu. Jeden z našich tímov dosiahol nevídaný nárast predaja tovaru jedného z našich zákazníkov, čo upevnilo a posilnilo naše vedúce postavenie na trhu na obdobie 4 rokov. Maloobchodný reťazec testoval malý tím 35 obchodníkov a merchandiserov vo vybraných predajniach. Počas 12 týždňov zvyýšil predaj o viac než 300%. To viedlo k ztrojnásobeniu počtu Work Service merchandiserov v celej sieti predajní. Vďaka outsourcingovému riešeniu Work Service znížil náklady 14 hyperkmarketov o 50% a zároveň výrazne zvýšil predaj.

Rozsah služieb WORK SERVICE RUSKO

  • Dočasné pridelenie pre zabezpečenie kontinuity služieb v obdobiach dovoleniek, materských dovoleniek, sezónnych špičiek a pod.;
  • Nábor využívajúci najlepšie metódy. Vyhľadávame, vyberáme a školíme zamestnancov, ktorí svojou kvalifikáciou a nadaním ideálne zapadnú do firemnej štruktúry;
  • Personálny outsourcing v oblasti predaja a merchandisingu. Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom, ktorí znižujú náklady a zvyšujú svoje zisky.

 

Viac o službách Work Service

Hlavné benefity partnerstva s WORK SERVICE RUSKO

  • Vysoko kompetentní poradcovia, ktorí sa radi podelia o svoje rozsiahle skúsenosti z miestneho trhu práce;
  • Individuálny prístup pri výbere zamestnancov tak, aby svojou kvalifikáciou, znalosťami a prístupom najlepšie zodpovedali požiadavkám zamestnávateľov;
  • Časová a finančná úspora, spojená s identifikáciou, kvalifikáciou, náborom a výcvikom kľúčových zamestnancov;
  • Efektívny a diskrétny výber vysokokvalifikovaných špecialistov;
  • Osvedčený prijímací proces;
  • Flexibilita pri poskytovaní požadovaného počtu zamestnancov tak, aby odzrkadľoval aktuálne požiadavky;
  • Možnosť sústrediť sa na vlastné podnikanie a dosiahnutie strategických cieľov. Work Service preberá zodpovednosť za personálne a mzdové povinnosti. 

 

Medzi našich dlhodobých zákazníkov patria popredné spoločnosti v danej oblasti, vrátane spoločností Reckitt Benckiser, Obi, Samsung, Pepsi.

Centrála v Moskve, ďalších deväť pobočiek v nasledujúcich mestách: Moskve, Petrohrad, Kaluge, Serpuchove, Niżnom Novgorode, Kazani, Jekaterinburgu, Samare a Rostove. Všetky pobočky sú prispôsobené potrebám miestnych zákazníkov s prihliadnutím na miestne podmienky.

Kontakt

Kontaktujte svojdho regionálneho poradcu a využite naše služiby Work Service.

Viac na http://workservice.ru/

GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×