Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > Pre Zamestnancov > Najlepšie pre IT

Najlepšie pre IT

Ak ste IT odborníkom, považujte nás za svojho manažéra na trhu práce. Spolupráca s nami Vám prinesie zapojenie do najprestížnejších IT projektov v tíme najlepších špecialistov v odbore.

Spoločnosť Work Service sa už niekoľko rokov teší úspechu v realizácii prestížnych IT projektov, ktoré vyžadujú spoluprácu od z rôznych oblastí.

Pracujeme pre popredné korporácie, do finančného sektoru k výrobe. Naša značka znamená prestíž a pevnú pozíciu na trhu IT.

Odborníkom garantujeme spoluprácu na exkluzívnych medzinárodných projektoch. Ponúkame atraktívne podmienky zamestnania, partnerský vzťah so zamestnávateľom a prístup k najnovším informačným technológiám. Záleží nám na rozvoji profesionálnej kvalifikácie našich zamestnancov, a preto organizujeme školenia a konferencie. Pomáhame riadiť kariérny rozvoj.

Pošlite nám svoj životopis a staňte sa členom odborného tímu.

Získajte skúsenosti. Pracujte s tými najlepšími.

hore

Skĺbiť zamestnanie a štúdium je samo o sebe umenie! Pevný rozvrh, hektický študentský život a cesta za uskutočnením prianí a snov stojí čas aj peniaze. Work Service pomáha študentom nájsť čas na privyrobenie si počas štúdia ponukou dočasného zamestnania. viac

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×