Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > Pre Zamestnancov > Najlepšie pre IT

Najlepšie pre IT

Ak ste IT odborníkom, považujte nás za svojho manažéra na trhu práce. Spolupráca s nami Vám prinesie zapojenie do najprestížnejších IT projektov v tíme najlepších špecialistov v odbore.

Spoločnosť Work Service sa už niekoľko rokov teší úspechu v realizácii prestížnych IT projektov, ktoré vyžadujú spoluprácu od z rôznych oblastí.

Pracujeme pre popredné korporácie, do finančného sektoru k výrobe. Naša značka znamená prestíž a pevnú pozíciu na trhu IT.

Odborníkom garantujeme spoluprácu na exkluzívnych medzinárodných projektoch. Ponúkame atraktívne podmienky zamestnania, partnerský vzťah so zamestnávateľom a prístup k najnovším informačným technológiám. Záleží nám na rozvoji profesionálnej kvalifikácie našich zamestnancov, a preto organizujeme školenia a konferencie. Pomáhame riadiť kariérny rozvoj.

Pošlite nám svoj životopis a staňte sa členom odborného tímu.

Získajte skúsenosti. Pracujte s tými najlepšími.

hore

Odlíšiť sa od množstvačerstvých absolventov je takmer tak zložité ako získať diplom. Napísať pôsobivý životopis bez odpovedajúcich skúseností sa rovná zázraku. Spolupráca s Work Service Vám dáva možnosť obohatiť svoj životopis a profesijne sa rozvíjať. viac

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×