Relacje inwestorskie

Poradenstvo

Čo presne je dočasné zamestnanie?

Dočasné zamestnanie je forma zamestnania, ktorá zahŕňa tri strany: zamestnanca, agentúru sprostredkujúcu dočasné zamestnanie a klienta agentúry, teda zmluvného zamestnávateľa.

Z právneho hľadiska je Work Service agentúrou sprostredkujúcou dočasné zamestnávanie, Vaším zamestnávateľom. Work Service Vás vyšle pracovať na vopred dohodnutých úlohách ku svojmu klientovi, zmluvnému zamestnávateľovi. Ako formálny zamestnávateľ je Work Service zodpovedný za administratívu a právne dohody. My Vám vyplácame mzdu, odvádzame povinné odvody, garantujeme dovolenku atď. Vzťah medzi všetkými stranami je transparentný.

Dočasné zamestnávanie, ako zo slovného spojenia vyplýva, je zamestnanie na určité obdobie. Ako dočasného zamestnanca Vás Work Service vyšle pracovať ku zmluvnému zamestnávateľovi na vopred dohodnuté obdobie v rozmedzí niekoľkých dní až mesiacov alebo na určité obdobie nutné na prevedenie práce.

Výhody dočasného zamestnania

Dočasné zamestnanie prináša mnohé výhody:

 

  • Pružná pracovná doba.

Ako dočasný zamestnanec informujete Work Service o dňoch a hodinách, kedy môžete pracovať. Váš konzultant Vám ponúkne zamestnanie, ktoré zohľadní Vaše časové možnosti. To Vám umožní skombinovať prácu s inými záväzkami, akými sú starostlivosť o dieťa, vyššie vzdelávanie alebo aktívny dôchodok.

 

  • Príležitosť získať cennú skúsenosť a naučiť sa novým zručnostiam.

Work Service umožňuje tisícom zamestnancov zaplniť stovky pracovných miest u viac ako 2200 zamestnávateľov v desiatkach odvetví. Prijmite výzvu, ktorá Vám najviac vyhovuje. Dočasné zamestnanie obohatí Váš životopis a stane sa skutočnou výhodou pri hľadaní budúceho zamestnania.

 

  • Možnosť stáleho zamestnania

Zmluvný zamestnávateľ veľakrát pozerá na dočasné zamestnanie ako na skúšobnú dobu. V súčasnej dobe si 20% dočasných zamestnancov získa u zmluvného zamestnávateľa trvalé zamestnanie.

 

  • Možnosť si privyrobiť

Časová flexibilita dočasného zamestnanie Vám prináša možnosť ďalšieho príjmu bez ohľadu na to, či ste študent, dôchodca alebo stály zamestnanec.

hore

Skĺbiť zamestnanie a štúdium je samo o sebe umenie! Pevný rozvrh, hektický študentský život a cesta za uskutočnením prianí a snov stojí čas aj peniaze. Work Service pomáha študentom nájsť čas na privyrobenie si počas štúdia ponukou dočasného zamestnania. viac

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×