Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > Pre Zamestnancov > Stáže a skúsenosti s Work Service

Stáže a skúsenosti s Work Service

Poznajte realitu oboru, v ktorom budete v budúcnosti pracovať. Zoznámte sa s prevádzkou danej spoločnosti. Zistite, čím sa zamestnávatelia riadia pri prijímaní nových pracovníkov. Získajte cenné skúsenosti.

Viete prečo je Work Service jedinečný? Napríklad preto, že je jedným z mála zamestnávateľov, ktorý je otvorený ľuďom bez predchádzajúcich skúseností. Chceme Vám ich poskytnúť. Ponúkame celú radu riešení, ktoré Vám umožnia získať prvé profesionálne skúsenosti už počas štúdia.

Prostredníctvom dočasného zamestnania poznáte realitu rôznych odvetví, budete však pracovať podľa svojich možností. Skúsenosti získate ráno, večer, cez víkendy alebo pracovný týždeň. A pokiaľ si chcete rozšíriť obzory, vydajte sa s Work Service pracovať do zahraničia.

Pretože nám záleží na rozvoji Vašich schopností, ponúkame Vám školenia a stáže, ktoré sami organizujeme. Zhodnoťte svoj životopis s Work Service!

hore

Naša firemná filozofia vedie a inšpiruje kariérnych konzultantov Work Service. Pre všetkých našich zamestnancov je prístup a otvorenosť voči všetkým ľuďom kľúčovou hodnotou. Riadime sa tézou, že si každý zaslúži zamestnanie odrážajúce jeho schopnosti, skúsenosti a ambície, bez ohľadu na akékoľvek telesné postihnutie. Úzko spolupracujeme s 2200 partnermi, ktorí predstavujú vedúcu spoločnosť v strednej Európe. Spoločne hľadáme zamestnanie pre pracovníkov, ktorých ambície sú väčšie ako ich postihnutie. viac

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×